Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ
Відео 2Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ
Усі ціни 46 →Карта пам`яті SanDisk microSD 256GB C10 UHS-I R150MB/s Ultra (SDSQUAC-256G | 1 088 грн. |
Карта пам'яті SANDISK microSD 256GB C10 UHS-I R150MB/s Ultra (SDSQUAC-256G | 1 088 грн. |
SanDisk microSDXC Ultra 256GB UHS-I A1 Class 10 + SD-adapter (SDSQUAC-256G | 859 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 256GB microSD class 10 UHS-I Ultra (SDSQUAC-256G-GN6 | 1 101 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 185 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 255 грн. | 48 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 472 грн. | 45 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 840 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 1 670 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →