Карта пам'яті Transcend microSD 300S 256 ГБ (TS256GUSD300S-A)
Фото 19 |
Transcend microSDXC 300S 256Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend microSD 300S 256 ГБ
Усі ціни 52 →Карта пам'яті Transcend 256GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1 + adapter | 1 001 грн. |
Карта памяти Transcend 256GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A1 + adapter | 1 000 грн. |
TRANSCEND microSDXC 256GB Class 10 UHS-I R95/W45MB/s + SD-адаптер (TS256GU | 889 грн. |
Transcend microSDXC 256GB 300S Class 10 UHS-I U3 V30 A1 + SD-адаптер (TS25 | 948 грн. |
1 0 2 1 |
512gb Steam Deck працює чудово. Не орієнтуйтесь на більшість відгуків, вирішальне значення швидкості кардрідер який використовують. 65 МБ/с пише на Steam Deck. 100gb гра встановлюється дуже швидко на гігабітному інтернеті. Все ОК. |
Фактичний розмір карти на 64 ГБ приблизно 58.8 ГБ, але це у всіх так чистого об'єму не буде. Звичайно, швидкість нижче заявленої виробником і нижче пристойно, внизу прикріплюю фото з тестами, при записі файлу на карту пам'яті швидкість зазвичай в районі 15 МБ/с, при копіюванні з карти все набагато веселіше, швидкість в районі 37 МБ/с, тут йдеться саме про копіювання великих файлів, наприклад, для тесту копіював відеофайл. Якщо копіювати папку з програмою, де є багато дрібних файлів, то швидкість знижується аж до 1-2 мегабайт. За результатами тестів через CrystalDiskMark отримав фактично ідентичні дані тим тестам, які проводив вручну (див. фото). Можна зробити висновок, що цю карту не варто було б використовувати наприклад у мобілках, де так само може бути багато маленьких файлів, це буде помітно гальмувати апарат. Я купував карту для камери відеоспостереження, з цим проблем немає, питання в довговічності, але час покаже на скільки надійна карта. Швидкість читання 35-37 МБ, запис 14-16 МБ, ці показники дозволяють використовувати у більшості камер відеоспостереження та якихось не супер наворочених фотоапаратів. Найбільший недолік - це низька швидкість запису файлів невеликого розміру, в будь-якому випадку швидкість не відповідає заявленій. Богдан К: користуюся Transcend microSDXC 300S 64Gb менше місяця |
Відмінна карта як за власний кошт. Купувалася як запасна, для зйомки на камеру/дрон. Запис у 4к 60кс не показав жодних проблем, причому спершу я переживав, що він або відвалиться швидко, або будуть обрубки під час зйомки, але ні. За весь час не трапилося жодного казусу чи втрати інформації. За фактом навіть коли копіюєш на неї з комп'ютера, швидкість коливається в межах 27-45 мб/с, чого безумовно для 4К більш ніж достатньо. Але це я про змішані папки, де й фото та відео. Закачуючи відео швидкість практично ніколи не падає нижче за 33-35 мб/с. Звичайно, якщо брати фірмову флешку на 120 мб/с або більше, то різниця відчутна, але цей варіант ультра бюджетний, і користуюся ним уже більше року, - нарікань немає. За такі гроші чекати дива просто безглуздо, але навіть такий результат цілком влаштовує, особливо поряд із достатньою надійністю. Стабільна, без різких просідань до 10 Мб/с при записі. Мінімум що я бачив це 17 мб/с, але я закачував купу дрібних файлів. Надійна. Користуюсь більше року, все прибл. Ціна бомба, в півтора - удвічі менша від іменитих брендів. Вона не дуже товаришує з великою кількістю дрібних файлів. Мені в принципі не доводиться скидати таке, але хтось може і засмутитися. Макс: користуюся Transcend microSDXC 300S 128Gb більше року |
Сховище на 256 ГБ
Сучасні смартфони настільки прокачалися по частині фотографій і зйомки відео, що для багатьох покупців стали практично повноцінною заміною дзеркалки. Через це змінилися і вимоги до карт пам'яті, щоб знімати довго у високій роздільній здатності тепер потрібна дійсно об'ємна і швидка картка. Як, наприклад, Transcend microSDXC 300S.
Швидкість для зйомки в 4K
Ця крихітка може похвалитися значним сховищем на 256 ГБ, а її паспорт відзначено відзнаками ніби адміральський мундир. По-перше, мова йде про належність до класу А1. Це гарантує найвищий об'єм операцій введення-виведення в секунду при випадкового запису (500 IOPS) і випадковому читанні (1500 IOPS). По-друге флешці присвоєні швидкісні класи U3 і V30, що говорить про її вміння оперувати великими масивами даних без значних осідань по швидкості.
Тотальна захист
По-третє загальні швидкісні показники гарантує безпроблемну запис 4K-відео з високою фреймрейтом до 120 к/с При записі даних Transcend microSDXC 300S впирається в значення 45 МБ/с, а при читанні файлів — сягає позначки 95 МБ/с. Що особливо здорово, ці заявлені виробником показники підтверджуються на практиці. До того ж виробник обіцяє робочі температури від -25 до + 85 градусів за Цельсієм, захист від вологи, випромінювання і вібрацій, а також дає безкоштовну річну підписку на софт для відновлення даних RecoveRx.
Модификації Transcend microSD 300S
Ціни на Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 8 ГБ | від 189 грн. | 20 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 16 ГБ | від 199 грн. | 44 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 32 ГБ | від 158 грн. | 56 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 64 ГБ | від 222 грн. | 63 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 128 ГБ | від 430 грн. | 74 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 256 ГБ | від 773 грн. | 53 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 512 ГБ | від 1 387 грн. | 40 пропозицій |