Всесезонна шина Aplus A867 215/75 R16C 113R
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Aplus A867 215/75 R16C 113R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A867 215/75 R16C 113R
Усі ціни 34 →Шина Aplus A867 215/75 R16C 113R | 2 818 грн. |
Aplus A867 215/75 R16C 113/111R | 3 019 грн. |
Aplus A867 (215/75R16C 113R) | 2 909 грн. |
Летние шины Aplus A867 215/75 R16C 113/111R 1001137889 | 2 917 грн. |
Aplus 867 215/75 R16C 113/111R | 3 196 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →