Смартфон Apple iPhone Xr 64 ГБ / 2 SIM
Відео 103Фото 31 | Товар застарів 29 824 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.1; роздільна здатність екрану: 1792х828 (19.5:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 79; ОС: iOS; Модель процесора: Apple A12 Bionic; Процесор (ГГц): 2.4; ОЗП (ГБ): 3; Тип ОЗП: LPDDR4; Пам'ять (ГБ): 64; Слот для карт пам’яті: немає; Кількість SIM: 2 SIM |
Apple iPhone Xr 64 ГБ / 2 SIM
iPhone X / XS / XRNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереонемає 3.5 ммбез ЗП
Екран:6.1 ", 1792х828 (19.5:9), 323 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Apple A12 Bionic
Камера:12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:2940 мАгод
Вага:194 г
Сканера відбитка пальця немає. Барометр. Відсутня кнопка Home. Артикули iPhone Xr описані нижче.
Модель на дві SIM існує у двох модифікаціях: SIM + SIM або SIM + eSIM (рідко). В країни СНД частіше ввозяться моделі азіатського ринку, оскільки там використовується два повноцінних лотка під SIM.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
5 2 7 33 |
Батарея замало оперативної пам'яті, програми у фоні перезавантажуються постійно. Іван: |
Чудовий смартфон. Користуюся з січня 2020 року до тепер. Досі все працює чудово. Камера не топ але всім у кого як і у мене в телефоні тільки фотки лічильників і графіку з роботи буде ок) Доступна ціна, хороша автономність, дві сім кому потрібно(фізична + esim) За 4 роки фарба трохи посходила від пилу під чохлом. Є маленькі краплинки без фарби на бічних гранях Yurik Bondarenko: користуюся Apple iPhone Xr 64GB більше року |
Я повністю задоволений цією моделлю, мій перший айфон, камера супер, з роками може вже не так ідеально працює і треба змінювати батарею буде, але в цілому нарікань як таких немає. Телефон хороший, зроблений якісно, на ньому можна грати, працювати, спілкуватися, всі основні функції всі актуальні виклики він вирішує і точно з цим справляється. Камера, цілком достатня та якісна, якість збірки, постійні стабільні оновлення, дизайн. Хотілося б може більше батарею і другу камеру) Артем: користуюся Apple iPhone Xr 64GB більше року |
Показано 3 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
18 серпня 2020, 04:37
Где взять на 2сим? Работает 2я сим друг.оператора или только е-сим непонятная? #
Дайте ответ кто знает, пжл...
14 жовтня 2019, 16:25
Новый или восстановленный #
Подскажите пожалуйста проверенный магазин где можно купить новый IPhone Xr 64?
anonim
19 жовтня 2021, 15:46
Это оригинальный iPhone #
Здравствуйте в продайте оригинальные или восстановленные iPhone
Показано 3 із 24 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Зверніть увагу, що eSIM не працює в країнах СНД (провайдери і оператори не прошивають свої номери). Однак модель на дві SIM-карти існує у двох модифікаціях: SIM + SIM або SIM + eSIM. Останній варіант рідкісний, бо в країни СНД найчастіше ввозяться моделі азіатського ринку, а там є два повноцінних лотка під SIM-карту.
Інтелектуальний режим управління світлосилою і розмиття на фотографіях. Дозволяє змінювати рівень та інтенсивність боке. Багатий вибір кольорів корпусу. У смартфона тільки одна основна камера. Покращений FaceID дозволяє здійснювати оплату за допомогою сканування особи + універсальний вхід в додатку або акаунти знову ж за допомогою особи (не потрібно вводити логін і пароль). На відміну від iPhone Xs і iPhone Xs Max тут рамка алюмінієва (у двох останніх вона сталева) + одна основна камера замість двох.
Артикули iPhone Xr 64GB (2 SIM/1 SIM) :
- MT142 - 64 ГБ, 2 SIM-карти, червоний (Red Edition)
- MRY62 - 64 ГБ, 1 SIM-карта, червоний (Red Edition)
- MT122 - 64 ГБ, 2 SIM-карти, чорний
- MRY42 - 64 ГБ, 1 SIM-карта, чорний
- MT182 - 64 ГБ, 2 SIM-карти, синій
- MRYA2 - 64 ГБ, 1 SIM-карта, синій
- MT172 - 64 ГБ, 2 SIM-карти, червоний
- MRY82 - 64 ГБ, 1 SIM-карта, червоний
- MT132 - 64 ГБ, 2 SIM-карти, білий
- MRY52 - 64 ГБ, 1 SIM-карта, білий
- MT162 - 64 ГБ, 2 SIM-карти, жовтий
- MRY72 - 64 ГБ, 1 SIM-карта, жовтий
Модификації Apple iPhone Xr
Ціни на Apple iPhone Xr |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone Xr 64 ГБ | від 7 499 грн. | 43 пропозиції | ||
Apple iPhone Xr 128 ГБ | від 9 199 грн. | 40 пропозицій | ||
Apple iPhone Xr 128 ГБ / 2 SIM | від 14 056 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPhone Xr 256 ГБ | від 6 501 грн. | 12 пропозицій |
телефоном користуюсь з 2019р. Вже час міняти акумулятор, який служив вірою і правдою весь цей час