Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128 ГБ
Відео 6Фото 15 |
Купити Apple iPhone 15 Plus 128 ГБ
Усі ціни 327 →Apple iPhone 15 Plus 128GB (Black) MU0Y3 | 36 999 грн. |
Apple iPhone 15 Plus 128GB Green (MU173) MU173 | 37 099 грн. |
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3) | 36 451 грн. |
Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3) | 36 800 грн. |
Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3) | 36 899 грн. |
Взяли дружині на заміну 13 моделей. Хотіли більший розмір та динамічний острів) Дружина задоволена! Що ще потрібно?) Великий, чіткий та яскравий екран.
Дуже швидкий. Динамічний острів. Зручна зарядка Type-C. Нічого. Усі плюси та мінуси нам були відомі. Ruslan ShiZ: користуюся Apple iPhone 15 Plus 128GB менше місяця |
Збільшений iPhone 15
Крім стандартної моделі iPhone 15, Apple представила більшу версію - iPhone 15 Plus. Головна різниця між ними полягає у більшому екрані та ємній батареї. В іншому, це два флагманські смартфони, які поступаються лише моделям Pro і Pro Max за функціоналом. Обидва пристрої оснащені потужним процесором A16, який можна порівняти за продуктивністю з ноутбучним чіпом Apple M2. Дисплей залишається видатним – це 6,7-дюймовий OLED-екран з яскравістю до 2000 ніт, що забезпечує відмінне відтворення контенту HDR.
Виріз Dynamic Island та порт USB-C
З погляду дизайну, iPhone 15 Plus схожий на попередню версію. Однак головною зміною є виріз Dynamic Island, який замінив звичну чубчик, і залишається предметом обговорення. Ємність батареї збільшена приблизно на 20%, що обіцяє покращений час роботи без підзарядки. Відповідно до вимог Європейської комісії, було зроблено перехід з порту Lightning на універсальний USB-C. Основна камера була покращена, включаючи оптимізацію автофокусу, покращення нічної зйомки та покращення движка Photonic Engine. Роздільна здатність головної камери зросла з 12 до 48 МП, і додано подвійний зум.
Супутниковий зв'язок та система визначення ДТП Crash Detection
В іншому iPhone 15 Plus зберігає деякі характеристики попередніх Plus-моделей. Корпус захищений від води та пилу за стандартом IP68. Також у ньому присутні Wi-Fi 6 та подвійний NFC-чип. Заряджати пристрій можна як дротом, так і бездротовим. Як і в попередніх версіях, смартфон обладнаний системою визначення аварій Crash Detection та супутниковим зв'язком для надсилання екстрених повідомлень у місцевостях без мобільного зв'язку.
Модификації Apple iPhone 15 Plus
Ціни на Apple iPhone 15 Plus |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Plus 128 ГБ | від 33 874 грн. | 327 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Plus 256 ГБ | від 38 499 грн. | 299 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Plus 512 ГБ | від 43 999 грн. | 175 пропозицій |