Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ
Відео 8Фото 17 |
Купити Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ
Усі ціни 287 →Apple iPhone 15 Pro 128GB (Natural Titanium) MTUX3 | 41 899 грн. |
Apple iPhone 15 Pro 128GB eSIM White Titanium (MTQN3) MTQN3 | 39 689 грн. |
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3) | 41 263 грн. |
Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium (MTUW3) | 41 400 грн. |
Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium eSIM (MTQM3) | 40 699 грн. |
0 0 1 3 |
Але в цілому вийшов дуже збалансованим та нарешті без "болячок", як у попередніх версій, легше буде для тих, хто захотів спробувати після Android Габарити, відчуття в руці та вага, які стали кращими в порівнянні з 14 Pro та 13 Pro;
Камери; Продуктивність; Динаміки; Екран; Type-C – це просто чудово! Нарешті! Автономність просто нормальна, хотілося б більшої;
Час від часу може проявляти собі рандомний нагрів, навіть на цей час на iOS 17.2.1 Давай Зацінимо: користуюся Apple iPhone 15 Pro 128GB кілька місяців |
Прекрасний телефон, чудова камера, все тягне. Нові кольори чудові, у мене blue titanium, досить глибокий колір. Дуже приємно тримати в руці, титан не слизкий новий матеріал: титан набагато приємніший за алюміній
Action button – нова кнопка, яку можна настроїти під багато сценаріїв. Хоча, я все одно поставивши режим тиші :) Динаміки набагато гучніші за минулі версії Екран став яскравішим Заряджання через type - c дозволяє брати з собою один шнур для всього LOG-формат зйомки відео просто бомба телефон значно легший за 14 pro Акумулятор на рівні однорічного айфону, можливо, вони ще виправлятимуть щось в оновленнях, але поки що ледве доживає до вечора
Через те, що прибрали металеву рамку ззаду, заднє скло набагато легше розбити, тому варто брати чохол відразу. |
Як завжди – флагманський, якісний, зручний смартфон. Зі своїми недоліками та перевагами, проте, щодо цього є багато відео. Мій 15про мене цілком підходить і я задоволений усім крім деяких неоднозначних питань. - динамік став відчутно кращим
- процесор тягне resident evil і це дуже потужна ознака - Type-C чи не найбільше перевага над іншими моделями - матеріал обідка - титан що підвищує стійкість від царапин і дуже радує око - ios 17 має ще певні проблеми і це рідко але трапляється
- автономність хотілася б більша, хоча 80% на день вистачає без ігор (відео, аудіо) - камера у мене чомусь не так класно фокусує зблизька як минула модель але це, швидше за все, недопрацював з налаштуваннями Максим Дякунчак: користуюся Apple iPhone 15 Pro 128GB кілька місяців |
Тонкий та міцний титановий корпус
Як і в попередньому році, основні зміни від Apple прийшли разом з моделями Pro, тоді як звичайні iPhone 15 отримали скоріше косметичні оновлення. Нові Pro-моделі виділяються своїми ультратонкими рамками, які надають враження, що екран займає практично всю передню поверхню, виходячи за межі рамки. Тепер корпус має титанову рамку та матове покриття, а не глянсове. Пристрій також має захист від води та пилу, що відповідає стандарту IP68.
Потужність нового процесора Apple A17 на рівні ноутбучного чипа M2
Згідно з традиціями Apple, нові Pro-моделі оснащені процесором Apple A17 з технологією 3-нм, продуктивність якого лише на 7% нижча за продуктивність потужного ноутбучного чипа Apple M2. Помітна зміна - універсальна кнопка, що настроюється в стилі Apple Watch Ultra, що замінює клавішу перемикача звукових режимів. Тепер для зарядки використовується кабель USB-C замість звичного Lightning на вимогу Єврокомісії.
Основна камера з роздільною здатністю 48 МП та 3-кратний оптичний зум
Камера оснащена датчиком роздільною здатністю 48 МП та здатністю змінювати фокусну відстань. Вона здатна записувати тривимірне відео для підтримки гарнітури доповненої реальності Vision Pro. Телекамера, за заявами Apple, має найпросунутішу систему стабілізації. На відміну від iPhone 15 Pro Max з 5-кратним оптичним зумом, звичайні Pro-моделі мають 3-кратний зум.
Один з найтехнічніших смартфонів покоління
Пристрій має два NFC-чипи: один для безконтактної оплати, а інший для розпізнавання оригінальних аксесуарів. Також було покращено бездротову зарядку, додано модуль супутникового зв'язку для екстреного зв'язку, крім 5G. Система Crash Detection, представлена Apple у 2022 році, також залишилася у наявності. Дисплей Super Retina XDR залишається вражаючим.
Модификації Apple iPhone 15 Pro
Ціни на Apple iPhone 15 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ | від 39 399 грн. | 287 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ | від 43 399 грн. | 343 пропозиції | ||
Apple iPhone 15 Pro 512 ГБ | від 49 999 грн. | 287 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 Pro 1 ТБ | від 55 399 грн. | 219 пропозицій |