Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ
Відео 95Фото 23 |
Купити Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ
Усі ціни 61 →Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green (MNCP3) MNCP3 | 47 189 грн. |
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite 3601 | 37 799 грн. |
Apple iPhone 13 Pro Max 128 Gb (Sierra Blue) MLL93 | 46 799 грн. |
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (MLL83) Approved Вітринний зразок | 28 741 грн. |
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (MLL83) Approved Витринный образец | 28 454 грн. |
0 2 3 4 |
Чудовий смартфон як і всі інші прохання. Я вважаю досі дуже актуальне пристрій, якщо хочете отримувати більшість всіх нових технологій при цьому не переплативши) Перейшов з андроїду більше року тому, звичайно що залишився задоволений. Екосистема apple також дуже зручна, з цього смартфона почав знайомство з нею. За більш ніж рік використання батарея – 94% у налаштуваннях. За фактом десь 85%. Тримає повний день ~ 10 годин. Взявши собі у зеленому кольорі, як на мене один із найгарніших кольорів, але в принципі не так важливо, адже все одно 90% користувачів одягнути його у чохол Екран: плавність системи на високому рівні, немає фрізів, які були часто на андроїді.Акумулятор: за рік використання все ще тримає більше ніж деякі нові флагмані ще видає дуже гарні результати Нема явних. На ios 17 став працювати не на 100% стабільно Євгеній Рабенко: користуюся Apple iPhone 13 Pro Max 128GB більше року |
Купивши спочатку дружині і вона дуже задоволена телефоном. Отже вирішивши і придбав ще й собі. Потім побачивши, що верхня половина екрану відображає зображення в холодному відтінку, а нижня половина - в теплому відтінку (Night Shift та True Tone вимкнено). У дружини такої проблеми немає, екран ідеально відображає картинку. Купивши товар 25.10.21, а 27.10.21 звернувся до магазину для обміну товару, але не все так просто. Їм мало того, що товар має недолік і товару 2 дні (товар новий), вони наполягають на експертизі, яка триватиме 14 днів, а як показує практика, можливо і більше. Сказали, що сам я звернутися до офіційного сервісу не можу, поки не минуло 14 днів. Отже магазину головне, щоб ви у них купили, а якщо якась проблема – вам ніхто на зустріч не піде. Розчарувань у магазині! Одна погана ситуація перекреслила всі переваги Магазину начхати на проблеми покупця, які виникли з товаром користуюся Apple iPhone 13 Pro Max 1TB менше місяця |
Батарея – прям дуже порадувала, у мене жоден телефон не жив цілий день!
120 гц екран, це приємно, але після таких же ltpo екранів на тому ж самсунгу не викликає будь-якого захоплення. Загалом, відходивши з телефоном трохи більше місяця, знайшов купу недоліків і багів в ОС. До цього користувався s21Ultra, і там таких проблем не було. Все почалося з банального перезавантаження при першому включенні та запуску банківської програми. Я запускаю П24, а телефон світить яблучком і починає завантажуватись, це не те, чого очікуєш від нього. Далі на мене чекала інша проблема: я хочу надіслати запис з диктофону електронною поштою. Так начебто б ще нокії на s60 без проблем вміли робити, але у цього телефону з таким завданням виникають проблеми. Я тисну відправити і інтерфейс геть зависає. Хіба має так робити телефон? Скоріше ні. Далі постійні проблеми з рівнем гучності під час трансляції звуку по air play. Телефон може просто ігнорувати натискання на кнопки гучності, а якщо в AppleMusic я вручну пересуну повзунок, то гучність скотитися в 0 і з програми я ніяк не зможу її змінити, мені доведеться викликати центр управління і тільки там все працює. А в іншому, це простий айфон користуюся Apple iPhone 13 Pro Max 1TB менше місяця |
«Найпрогресивніший Pro з усіх» або «Сам себе не похвалиш — ніхто не похвалить». Перша нескромна фраза про своє дітище належить купертинівській компанії Apple. І частка правди в ній є.
«Швидкий» OLED-екран
Підкладкою під великий екран мобільного пристрою послужила матриця на органічних світлодіодах Super Retina XDR, прикрита склом Ceramic Shield. При розмірах по діагоналі 6.7 дюймів дисплей смартфона транслює картинку у високій роздільній здатності 2778х1284 пікселів. А найбільш ласе в його характеристиках – адаптивна частота оновлення ProMotion в діапазоні від 10 до 120 Гц. Що особливого в таких «швидких» екранах, рекомендуємо почитати в статті за наступним посиланням.
«Залізний» потенціал
В Apple iPhone Pro Max встановлена 5-нанометрова однокристальна система-на-чипі A15 Bionic з підтримкою 5G. Вона має два продуктивних ядра, чотири енергоефективних і чотириядерний GPU. На вибір користувачам пропонуються версії з накопичувачем від 128 ГБ до 1 ТБ. На смартфоні без затримок піде будь-яка «важка» гра на максимальних налаштуваннях графіки.
Потрійна камера
Тильна камера смартфона використовує в справі тріо датчиків зображення. Так, поверх ведучого сенсора поставлений об'єктив з діафрагмою f / 1.5, навздогін основна камера має матричну систему стабілізації зображення. Два інших датчика представлені телевізійним і ультрашироким об'єктивом з можливістю макрозйомки. Всі фотомодулі на борту мобільного пристрою підтримують нічний режим зйомки і записують 4К-відео ProRes. Зрозуміло, що зібраний iPhone 13 Pro Max в захищеному корпусі з маркуванням IP68. Коштує найбільш заряджений «Айфон» найдорожче.
Модификації Apple iPhone 13 Pro Max
Ціни на Apple iPhone 13 Pro Max |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ | від 27 599 грн. | 61 пропозиція | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 256 ГБ | від 29 899 грн. | 62 пропозиції | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 512 ГБ | від 31 999 грн. | 34 пропозиції | ||
Apple iPhone 13 Pro Max 1 ТБ | від 32 999 грн. | 52 пропозиції |