Смартфон Apple iPhone SE 2022 64 ГБ
Відео 48Фото 7 |
Старий-добрий малюк "Айфон" для прихильників класики. Крихітку SE 2022 випустили в допотопному дизайні, але при цьому озброїли передовою електронною «начинкою». Тут тобі і широкі рамки навколо 4.7-дюймового екрану, і кнопка Home зі сканером Touch ID, і звичний зарядний роз'єм Lightning. Дозвіл у дисплея здається невисоким (750x1334 пікселів), однак на такій діагоналі це дає повновагі 326 ppi.
Самий сік в характеристиках Apple iPhone SE 2022 64GB — це, зрозуміло, топове «залізо». У моделі встановлений потужний чіпсет Apple A15 Bionic, який «підгледіли» у флагманської серії iPhone 13. У базовій конфігурації смартфон пропонується з 4/64 ГБ бортової пам'яті. Кроха-Айфон потягне завдання будь-якого ступеня "тяжкості" з прицілом на віддалену перспективу. Камери в апарату Одинарні-з тилу встановлений 12 МП модуль з оптичною стабілізацією, на фронтальній панелі корпусу розмістився об'єктив 8 МП Селфі-камери. Для корпусу моделі заявлена пило - і вологозахист IP67. Також в смартфоні реалізована прискорена дротова процедура зарядки акумулятора на 2200 мАгод, що підкріплюється бездротовою технологією «заправки» баків батареї.
Купити Apple iPhone SE 2022 64 ГБ
Усі ціни 44 →Apple iPhone SE 64GB (Midnight) 2022 MMX53 | 17 160 грн. |
Apple iPhone SE 2022 64GB Product Red (MMX73) MMX73 | 17 189 грн. |
Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53) | 17 444 грн. |
Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53) | 16 400 грн. |
Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53) 4513 | 17 500 грн. |
Призначений для дзвінків та месанджерів, при зір +2.5 при не дуже яскравому сонці читається Маленький, зручний, потужний процесор, заряду вистачає на три доби, ціна 355 для всіх функцій це не дорого Для мене немає Володя Володя: користуюся Apple iPhone SE 2022 64GB кілька місяців |
Яблуко сторічної давності за ціною айфон 11. Додаток взагалі не заточені під це, купа рамок з верху та з низу. Для користування місця майже немає. Цінник завищений на 50% ринку китайського. Розводять на радощах. Магазини шахраї ціну вказують одну при переході вже дорожче Ні. Рамки величезні, лопата, порівняно з міні, пікселі видно. Батарея тане на очах. Doogee X5: користуюся Apple iPhone SE 2022 128GB менше місяця |
Модификації Apple iPhone SE 2022
Ціни на Apple iPhone SE 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone SE 2022 64 ГБ | від 16 306 грн. | 44 пропозиції | ||
Apple iPhone SE 2022 128 ГБ | від 15 500 грн. | 56 пропозицій | ||
Apple iPhone SE 2022 256 ГБ | від 22 999 грн. | 32 пропозиції |