Смартфон Apple iPhone 15 512 ГБ
Відео 10Фото 15 |
Apple iPhone 15 512 ГБ
2023 рікiPhone 15камерафонгарний звукNFCFaceIDбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереоDolby Atmosнемає 3.5 ммсупутникWi-Fi 6без ЗП
Екран:6.1 ", 2556x1179, 460 ppi, 60 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Apple A16
Камера:2 модулі, 48 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3349 мАгод
Вага:171 г
При зйомці у форматі RAW – використовується всі 48 МП основної камери.
Основні відмінності від iPhone 14 - краще камера, краще процесор.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Apple iPhone 15 512 ГБ
Усі ціни 181 →Apple iPhone 15 512GB (Black) MTPC3 | 43 999 грн. |
Apple iPhone 15 512GB Green (MTPH3) MTPH3 | 45 989 грн. |
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 512GB Black (MTPC3) | 42 867 грн. |
Apple iPhone 15 512GB Blue (MTPG3) | 50 537 грн. |
Apple iPhone 15 512GB Black (MTPC3) | 46 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна якість того коштує один із найкращих телефонів на цей час за свою ціну. єдина проблема при купівлі це вибір з кольором вони всі круті.Якщо є можливість подивитись на різні кольори в різних магазинах. 1.Камера: Що фото що відео просто прекрасні.
2.Батарейка з моїм використанням вистачає майже на дві доби. 3.Вага: це дійсно зручно коли телефон важити мало особливо коли він великий. 4.Удобний корпус зручно тримати без чохла. 5.Підтримка. Кажуть чому купивши Айфон, а не Самсунг) Roma: користуюся Apple iPhone 15 128GB кілька місяців |
норм, але рамки широкуваті, та і 60герц якось дивно у 2024, ну заук і камера топ. звук, камери. 60герц, рамки. Ромк: користуюся Apple iPhone 15 128GB менше місяця |
Телефон дійсно суперовий. На мою думку, серед усіх айфонів саме дана модель відповідає своїй ціні. Усі попередні моделі, а саме айфон 13 та 14 не могли похизуватися таким же співвідношенням ціна-якість на момент виходу.
Дисплей, звук через зовнішні динаміки, загальна продуктивність тощо на мою думку є дійсно топовими. Єдиним нюансом є хіба 60 Hz Зовнішні динаміки (звук гучний та об'ємний, дисплей, Type-C, камери 60 Hz (не критично, анімації все одно виглядають досить плавно, проте 90 Hz не завадили б), Dynamic Island у горизонтальному положенні трохи заважає дивитися Nazar Shramko: користуюся Apple iPhone 15 128GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apple iPhone 15
Ціни на Apple iPhone 15 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 128 ГБ | від 29 599 грн. | 385 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 256 ГБ | від 34 799 грн. | 300 пропозицій | ||
Apple iPhone 15 512 ГБ | від 40 899 грн. | 181 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →