Смартфон Apple iPhone 11 128 ГБ
Відео 120Фото 33 |
Не дивлячись на цифру 11 в назві, дана модель, по суті, є прямим наступником iPhone XR. Основні відмінності криються в камерах, тепер вони здвоєні (і основна, і фронтальна); в процесорі, який, судячи з результатів тестів, став мінімум на 50% могутніше; а також в акумуляторі більшої ємності. Що стосується функціоналу, то, хоча головний акцент на фото- і відеозйомку був зроблений в моделях 11 Pro і 11 Pro Max, базовий iPhone 11 також отримав безліч поліпшень, які стосуються фото і відео.
Наприклад, з'явився режим нічної зйомки, причому з явно кращою ефективністю на тлі конкурентів (навіть порівняно з Samsung S10), а також зйомка відео в HDR при 60 к/с. Один об'єктив основної камери зроблений ширококутним, другий — надширококутним. Продовжуючи порівняння з iPhone XR, варто сказати, що новинка отримала вологозахист за стандартом IP68, і може занурюватися під воду до 2 м (попередник задовольнявся 1,5 м).
Оновилася палітра кольорів корпусу, причому як за складом, так і за насиченістю відтінків; тепер їх 6: чорний, сріблястий, червоний, пурпурний, жовтий, зелений. Задня кришка залишилася глянцевою (у 11 Pro Max вона матова). Логотип Apple перемістили в центр цієї кришки, напис iPhone прибрали зовсім. Поточна версія iPhone 11 для ринку Європи (nano+eSIM). Існує модель на 2 SIM карти (nano+nano), орієнтована на ринок Китаю. Уточнюйте цей момент у продавця перед покупкою.
Купити Apple iPhone 11 128 ГБ
Усі ціни 159 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Apple iPhone 11 128GB (Black) MWLE2 / MWM02 | 19 599 грн. |
Apple iPhone 11 128GB White (MWLF2) MWLF2 | 20 129 грн. |
Apple iPhone 11 128Gb Black (MWLE2) | 19 152 грн. |
Apple iPhone 11 Black 128Gb (MWLE2) купить Айфон 11 128 Оригинал (MWLE2) | 18 150 грн. |
Apple iPhone 11 128GB Slim Box White MHDJ3 | 30 366 грн. |
2 3 5 20 |
Купивши свого першого айфона у 2020 році, переходивши з Xiaomi Mi A1. Досить швидко перейшов на іОs без жодних проблем, швидкодія на той момент була дуже хороша, камери теж на рівні. Була раз ситуація при оновленні на 16 версію що пішов у циклічний ребут, але то тільки раз було і вилікував через iTunes на ноуті. А так телефон абсолютно безпроблемний. Купуєш і забуваєш, що є якісь інші, краще, не краще. У тебе є телефон він працює на свої можливості і досі, і це круто. За 3 роки батарейка "здохла" залишилося 73%, зараз думаю через "трейд-ін" взяти іншого айфону, але буває дивуюся на Pixel Зручність, Швидкість, Підтримка, Хороший екран, але не 90-120Гц Автономність (якщо батарея жива) Та таких очевидних і немає Valera Shapoval: користуюся Apple iPhone 11 128GB більше року |
Майже півтора роки використання, хороший iPhone на свою годину. Акамулятор на початку використання тримавши в середньому день, після 1,5 роки відчутно просів.
Проте в іншому це чудовий смартфон, якщо вам потрібний саме iPhone, при цьому не за всі гроші світу. В іншому працює відмінно, все літає) Акумулятор після 1,5 роки використання, хоча можливо це ще залежить від зарядного пристрою whiteman: користуюся Apple iPhone 11 128GB більше року |
Чудова модель, для тих хто цінує продукти Apple, їхню екосистему, але не хоче переплачувати за «хайпові» моделі останніх років. -ціна (у порівнянні з 12/13 моделями)
- надійність та комфорт у використанні - Безпека даних - достойні камери та продуктивність праці - нічний режим фото - Відносно слабкий акамулятор
- габарити (рамки навколо дисплею) - досить суб'єктивно - IPS матриця Николай: користуюся Apple iPhone 11 128GB більше року |
11-й «айфон» без додаткових приставок в неймінгу прийшов на зміну «народному» Apple iPhone Xr. З моделлю річної давності його ріднить схожа зовнішність і велика кількість забарвлень корпусу на будь-який смак.
Спарена камера
Ключова відмінність Apple iPhone 11 від попередника — виступаючий квадратний блок тильної фотокамери. У ньому мирно сусідять сенсори зображення 12 + 12 МП (звичайний і ультраширокий об'єктив з кутом поля зору 120°) в компанії фотоспалаху. Камера озброєна оптичним стабом, робить прекрасні HDR-знімки і пише відео в роздільності аж до 4К з кадровою частотою 60 к/с. Тримати високу планку в жанрі мобільної фотографії смартфону допомагають новий нічний режим зйомки, покращений режим HDR Smart і доопрацьований портретний режим для ефектного розмиття фону як позаду людей, так і за силуетом тварин в кадрі.
Широка «моноброва»
Селфі-знімки гаджет «клацає» на 12 МП фронталку, якій теж дісталась на доважок підтримка 4К-відеозапису поряд зі зйомкою роликів в «слоу-мо». Об'єктив передньої камери розташувався в широкій «моноброві» на лицьовій панелі пристрою. Укупі з ним розмістилися датчики системи розблокування по обличчю Face ID, розмовний динамік і службові сенсори.
Запаси потужності
Не рахуючи «декольте», практично всю площу передньої панелі гаджета надано в розпорядження LCD-екрану 6.1-дюймової діагоналі. За продуктивність смартфона незалежно від «тяжкості» звалених на плечі завдань несе відповідальність потужний «шестиядерник» Apple A13 Bionic. Притому на повній «заправці» баків акумуляторної батареї Apple iPhone 11 «живе» на годину довше попередника.
Атрибути флагмана
Доповнюють картину стереодинаміки з підтримкою об'ємного звучання Dolby Atmos, чип NFC, технології швидкої і бездротової зарядки батареї, а також пило- та вологозахист корпусу девайса за стандартом IP68. Смартфон без наслідків переживе занурення на 2-метрову глибину протягом півгодини. Нехай це і молодша модель в лінійці «айфонів» 2019-го року, але всі атрибути флагмана у неї, як водиться, у наявності.
Модификації Apple iPhone 11
Ціни на Apple iPhone 11 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 11 64 ГБ | від 10 199 грн. | 149 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 128 ГБ | від 12 199 грн. | 159 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 128 ГБ / 2 SIM | від 27 775 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPhone 11 256 ГБ | від 20 600 грн. | 11 пропозицій |