Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M507SB] (Z1MZ00025)
![]() | Порівняти ціни 8 → 2024 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB-C 80G (USB4)швидка зарядкаWi-Fi 7підсвіткасканер відбитківхороший DCI-P3 Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M5 Pro Відеокарта:M5 Pro 20-Core ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD, 1 ТБ Вага ноутбука:2.14 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M507SB] |
|
|
miniLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M5 Pro,
апаратне прискорення трасування променів,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi‑Fi рівня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
У комплекті: кабель USB-C/MagSafe 3 для заряджання (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M507SB]
Сортувати
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro Space Black Z1MZ00025 (2026) [Space Black|M5 Pro 18CPU 20GPU|64GB|1TB|Standard] | 194 920 грн. |
Apple Macbook Pro 16" 2026 M5 Pro 18-Core CPU | 64Gb | 1 TB | 20-Core GPU | Space Black (Z1MZ00025) | 195 762 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 64GB/1TB Space Black (Z1MZ00025) Z1MZ00025 | 193 989 грн. |
![]() | Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 1TB, 18CPU / 20GPU, 64GB RAM, Space Black (2026) (Z1MZ00025) Z1MZ00025 | 179 199 грн. |
![]() | MacBook Pro 16” M5 Pro 18CPU/20GPU/64GB/1TB Space Black (Z1MZ00025) | 195 300 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro/18CPU/20GPU/64GB/1TB Space Black (Z1MZ00025) | 200 548 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/64GB/1TB Space Black (Z1MZ00025) | 205 528 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/64GB/1TB Space Black (Z1MZ00025, Z1MZ0016U) | 193 996 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо