Ноутбук Apple MacBook Air 2022 [MLY13]
Відео 33Фото 37 | від 41 499 до 59 499 грн. Порівняти ціни 56 →Дисплей:13.6 ", 2560x1664 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 8-Core ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 256 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.24 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 2022 96
Характеристики
Apple MacBook Air 2022 [MLY13] |
|
Оновлений процесор M2,
аудіосистема з чотирма динаміками,
Магнітний порт MagSafe 3 для зарядки,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням.
8‑ядерний графічний процесор.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 30 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 2022 [MLY13]
Колір:
Сортувати
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M2 Starlight MLY13 (Mid 2022) M2 8CPU 8GPU | 45 498 грн. |
Apple MacBook Air 13,6" M2 Starlight 2022 (MLY13) MLY13 | 42 599 грн. |
Apple MacBook Air 13.6" M2 2022 | 256Gb | 8Gb | 8-core GPU | Starlight (ML | 43 000 грн. |
MacBook Air 13 Retina, Starlight, 256GB, 8 CPU / 8 GPU, 8GB RAM with Apple | 43 999 грн. |
Apple MacBook Air 13.6" M2 8/256GB 2022 (MLY13UA/A) Starlight MLY13UA/A | 53 499 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
25 січня 2023, 13:47
Можливість зарядки через Thunderbolt #
В цьому МакБуці залишилася можливість заряджати його через Thunderbolt? Чи тільки через MagSafe?
Відеоогляди
Рекомендуємо