Жорсткий диск WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ
Відео 6Фото 8 |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ
Усі ціни 57 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB WD Elements Portable Black (WDBU6Y0 | 3 039 грн. |
Зовнішній жорсткий диск WD Elements 2 TB (WDBU6Y0020BBK-WESN) | 2 879 грн. |
Жесткий диск WD Elements Portable 2.0TB Black (WDBU6Y0020BBK-WESN) WDBU6Y0 | 2 922 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Usb 2.0TB Wd Elements Portable Black (WDBU6Y0020BB | 3 072 грн. |
Внешний жесткий диск Usb 2.0TB Wd Elements Portable Black (WDBU6Y0020BBK-W | 3 016 грн. |
Відгуки 106 | 21 9 12 54 |
Винт как винт, по цене \ качеству вполне норм 2Тб. Висит на телеке в качестве фильмотеки, периодически цепляется к другим устройствам для пополнениякопирования киношек. Уже больше года, полет нормальный. Тихий, довольно быстрый. Заклеил светодиод черной изолентой - раздражал. Хотелось бы шнурок в комплекте подлиннее. користуюся WD Elements Portable 3.0 2.5" місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Зберігач архівів
WD Elements Portable 3.0 — це ідеальний помічник, коли справа стосується зберігання фільмів в хорошій якості, перенесення музичних бібліотек або резервного копіювання даних з ПК або ноутбука.
Мінімалістичний дизайн
Девайс оформлений в мінімалістичному дизайні. Корпус накопичувача виготовлений з міцного пластику, у якій лицьова сторона матова з невеликою окантовкою, а задник більш шорсткий, завдяки чому він не ковзає по поверхні столу або на руках. Зовні диск виглядає досить стримано, не без оригінальності. Підключення до комп'ютера здійснюється за допомогою портів USB третьої версії.
Швидкий і безшумний
Основою Elements Portable є HDD власного виробництва WD об'ємом до 2 ТБ. В синтетичних тестах диск показує хороші показники швидкості на рівні 108 МБ/с для читання, так і для запису. Варто відзначити, що навіть при сильному і тривалому навантаженні (наприклад, резервне копіювання всієї системи) пристрій працює практично безшумно.
Дані під захистом
Девайс оснащений набором софта SmartWare Pro, який дозволяє спростити резервне копіювання з комп'ютера і попутно закинути потрібні дані в хмарні сервіси а-ля Dropbox і Google Drive, а також шифрувати дані на диску і захистити їх від сторонніх очей за допомогою пароля.
Модификації WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK
Ціни на WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK 500 ГБ | від 1 169 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ | від 2 225 грн. | 72 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ | від 2 879 грн. | 60 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ | від 7 011 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 ТБ | від 4 499 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 ТБ | від 4 799 грн. | 59 пропозицій |