Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2019 [MVVJ2]
Відео 53Фото 8 | від 36 134 до 82 999 грн. Порівняти ціни 14 →Дисплей:16 ", 3072x1920 (16:10) Процесор:Core i7, 9750H, 2.6 ГГц Відеокарта:Pro 5300M ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2019 27
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2019 [MVVJ2] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості ноутбука Apple MVVJ2:
- Використовуючи перехідники з Thunderbolt 3 можна підключити пристрої FireWire, Gigabit Ethernet, Mini DisplayPort, DVI, VGA, Dual-Link DVI (купується окремо)
- Сенсорна панель Force Touch враховує силу тиску і відрізняється підтримкою технології тактильної віддачі
- В клавіатуру вбудована сенсорна панель Touch Панель з підтримкою жестів Multi-Touch
- В комплекті: кабель USB-C для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 96 Вт
- Три мікрофона
Де купити Apple MacBook Pro 16 2019 [MVVJ2]
Сортувати
Apple MacBook Pro 16 Retina Space Gray with Touch Bar (MVVJ2) 2019 | 70 586 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 (2019) [MVVJ2] MacBook Pro 16 (2019) [MVVJ2] | 67 918 грн. |
Apple MacBook Pro 16 Retina Space Gray with Touch Bar (MVVJ2) 2019 | 69 777 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2019 (MVVJ2) | 70 529 грн. |
Apple MacBook Pro 16 16/512GB Space Gray 2019 (MVVJ2, 5VVJ2) | 82 999 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо