Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2019 [MVVM2]
Відео 53Фото 8 | від 40 990 до 77 399 грн. Порівняти ціни 11 →Дисплей:16 ", 3072x1920 (16:10) Процесор:Core i9, 9880H, 2.3 ГГц Відеокарта:Pro 5500M ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2019 28
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2019 [MVVM2] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості ноутбука Apple MVVM2:
- Використовуючи перехідники з Thunderbolt 3 можна підключити пристрої FireWire, Gigabit Ethernet, Mini DisplayPort, DVI, VGA, Dual-Link DVI (купується окремо)
- Сенсорна панель Force Touch враховує силу тиску і відрізняється підтримкою технології тактильної віддачі
- В клавіатуру вбудована сенсорна панель Touch Панель з підтримкою жестів Multi-Touch
- В комплекті: кабель USB-C для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 96 Вт
- Три мікрофона
Де купити Apple MacBook Pro 16 2019 [MVVM2]
Сортувати
Apple MacBook Pro 16'' 1TB 2019 (MVVM2) Silver Approved | 41 404 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 (2019) [MVVM2] MacBook Pro 16 (2019) [MVVM2] | 74 207 грн. |
Apple MacBook Pro 16 Retina Silver with Touch Bar (MVVM2) 2019 | 75 966 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver 2019 (MVVM2) | 76 079 грн. |
Apple MacBook Pro 16 Silver 2019 (MVVM2) 00000026330-004 | 77 399 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо