Ноутбук Apple MacBook Air 15 2023 [Z18P000MT] (Z18P0006L)
Відео 4Фото 23 | від 65 989 до 86 999 грн. Порівняти ціни 7 →Дисплей:15.3 ", 2880x1864 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 10-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 256 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.51 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 15 2023 61
Характеристики
Apple MacBook Air 15 2023 [Z18P000MT] |
|
Процесор Apple M2,
аудіосистема з шістьма динаміками,
магнітний порт MagSafe 3 для заряджання,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 35 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 15 2023 [Z18P000MT]
Сортувати
Apple MacBook Air 15" M2 Silver 2023 (Z18P000MT) Z18P000MT | 65 989 грн. |
Apple Macbook Air 15” M2 2023 | 256GB | 16GB | Silver (Z18P000MT) | 66 760 грн. |
MacBook Air 15 Retina, Silver, 256GB, 8 CPU / 10 GPU, 16GB RAM with Apple | 70 600 грн. |
Apple MacBook Air M2 Chip 15" 8CPU/10GPU/16RAM/256GB Silver (S2941/2/10/16 | 86 999 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Air 15 M2 Chip 16GB/256GB/10GPU Silver 2023 (Z18P000 | 68 799 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Air 15,3 M2 10GPU 16/256GB Silver (Z18P000MT) Z18P00 | 68 000 грн. |
Apple MacBook Air 15 2023 г., 256 ГБ M2 Silver, Custom Z18P000MT | 66 599 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо