Компресор Apro 850170 9 л мережа (230 В) (079391)
Відео 1Фото 6 |
Apro 850170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro 850170 9 л мережа (230 В)
Усі ціни 7 →Компресор безмасляний Apro 9 л 152 л/хв 600Вт 2650 об/хв 8 атм тихий 65 дБ | 6 007 грн. |
Компресор двоциліндровий безмасляний 0,6 кВт 152л/хв 8бар 9л APRO | 5 762 грн. |
Компресор безмасляний Apro 9л x 600Вт (850170) | 5 863 грн. |
Компресор безмасляний Apro – 9л x 600Вт 1 шт. | 6 006 грн. |
Компресор двоциліндровий безмасляний Apro 0,6 кВт 152 л/хв 8 бар | 5 448 грн. |
Компресор двоциліндровий безмасляний Apro OFE-9 8 бар/0.6 кВт 152 л/хв 9 л | 5 592 грн. |
Компресор двоциліндровий безмасляний 0,6 кВт 152л/хв 8бар 9л APRO | 6 127 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →