Компресор Apro 850181 50 л
Відео 3Фото 13 |
Apro 850181 50 л100 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro 850181 50 л
Компресор Apro 2.2 кВт ресивер 50 л двоциліндровий масляний з ременем 402 | 16 189 грн. |
Компресор двоциліндровий ремінний 2.2кВт 402л/хв 8бар 50л (2 крана) APRO | 15 307 грн. |
Компресор Apro 50 л x Потужність 2200 Вт (850181) | 15 820 грн. |
Компресор ремінний двоциліндровий Apro 2 крана 2,2 кВт 402 л/хв 8 бар 50 л | 15 024 грн. |
Компресор двоциліндровий пасовий Apro OFBD-50 8 бар/2,2 кВт 402 л/хв 50 л | 15 518 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apro 850181
Ціни на Apro 850181 |
---|---|---|---|---|
Apro 850181 50 л | від 15 024 грн. | 7 пропозицій | ||
Apro 850182 100 л | від 17 702 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →