Фільтр для акваріума AQUA NOVA NBF-800
Фото 6 |
AQUA NOVA NBF-800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AQUA NOVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AQUA NOVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AQUA NOVA NBF-800
Ціни на AQUA NOVA NBF-800 |
---|---|---|---|---|
AQUA NOVA NBF-300 | від 400 грн. | 2 пропозиції | ||
AQUA NOVA NBF-500 | від 496 грн. | 2 пропозиції | ||
AQUA NOVA NBF-800 | від 581 грн. | 2 пропозиції | ||
AQUA NOVA NBF-1200 | від 652 грн. | 2 пропозиції | ||
AQUA NOVA NBF-1800 | від 821 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →