Фільтр для акваріума AQUA NOVA NCF-1500
Відео 5Фото 6 | 4 289 грн. Купити! Внешний фильтр Aqua Nova NCF-1500 до 1500л/ч (NCF-1500)Маркетплейс: Rozetka.ua BananasЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AQUA NOVA NCF-1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AQUA NOVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AQUA NOVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AQUA NOVA NCF-1500
Ціни на AQUA NOVA NCF-1500 |
---|---|---|---|---|
AQUA NOVA NCF-800 | від 3 401 грн. | 1 пропозиція | ||
AQUA NOVA NCF-1000 | від 3 992 грн. | 1 пропозиція | ||
AQUA NOVA NCF-1200 | від 4 141 грн. | 1 пропозиція | ||
AQUA NOVA NCF-1500 | від 4 289 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →