Душова кабіна Radaway Premium Plus E1700 100x80
Фото 11 |
Radaway Premium Plus E1700 E100x80 100x80120x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus E1700 100x80
Усі ціни 25 →Radaway Premium Plus E 100x80x170 прозора (30481-01-01N) 30481-01-01N | 26 222 грн. |
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 1000x800x1700, хром/коричневий 30481- | 20 462 грн. |
Radaway Premium Plus E 100x80x170 прозрачная (30481-01-01N) 2213-20 | 26 222 грн. |
Radaway Premium Plus E 100x80x170 прозора (30481-01-01N) 30481-01-01N | 26 222 грн. |
Душевая кабина Radaway Premium Plus E 100x80x170 стекло коричневое 30481-0 | 27 883 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus E1700 E100x80:
- Колір профілів — хром
- Для комплектації з високими піддонами (купуються окремо)
- арт. 30481-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30481-01-02N — колір скла: сатинове, колір профілю - хром
- арт. 30481-01-05N — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30481-01-06N — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30481-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus E1700
Ціни на Radaway Premium Plus E1700 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus E1700 100x80 | від 20 462 грн. | 25 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus E1700 120x90 | від 29 064 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →