Свердловинний насос Aquatica 777106
Aquatica 777106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777106
Скважинный насос Aquatica 3SDm1.8/46 (777106) | 12 562 грн. |
Насос Aquatica 1.5 кВт H 197 (777106) | 10 241 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 1.5кВт H 197(151)м Q 45(30)л/ | 10 241 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Aquatica (DONGYIN) 1.5 кВт H 197(151) м Q | 10 241 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Aquatica 777106:
- Доступний варіант з трифазним двигуном
Модификації Aquatica 777106
Ціни на Aquatica 777106 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777101 | від 5 209 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 777102 | від 5 021 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777103 | від 5 807 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777104 | від 6 661 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 777105 | від 8 678 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777107 | від 8 623 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 777106 | від 10 241 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →