Поверхневий насос AquaticaLeo ECHm 2-40
11 690 грн. Купити! Насос багатоступінчастий горизонтальний 0.55кВт Hmax 35м Qmax 60л/хв нержМаркетплейс: Rozetka.ua Ваш домовойЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AquaticaLeo ECHm 2-40 відцентровий 3.6 м³/год 33 м 230 В 3.6 м³/год 40 м 230 В 3.6 м³/год 50 м 230 В 7 м³/год 36 м 230 В 12 м³/год 37 м 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса AquaticaLeo ECHm 2-40:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації AquaticaLeo ECHm 2-40
Ціни на AquaticaLeo ECHm 2-40 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo ECHm 2-40 | від 11 690 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 2-50 | від 12 671 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 2-60 | від 13 276 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 4-40 | від 13 423 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 10-40 | від 24 415 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →