Поверхневий насос AquaticaLeo ECHm 10-40
24 415 грн. Купити! Насос багатоступінчастий горизонтальний 1.5кВт Hmax 40м Qmax 250л/хв нержМаркетплейс: Rozetka.ua Ваш домовойЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
AquaticaLeo ECHm 10-40 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса AquaticaLeo ECHm 10-40:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації AquaticaLeo ECHm 10-40
Ціни на AquaticaLeo ECHm 10-40 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo ECHm 2-40 | від 11 690 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 2-50 | від 12 671 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 2-60 | від 13 276 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 4-40 | від 13 423 грн. | 1 пропозиція | ||
AquaticaLeo ECHm 10-40 | від 24 415 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →