Поверхневий насос Karcher BP 4 Home & Garden
Відео 1Фото 5 |
Karcher BP 4 Home & Garden відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 4 Home & Garden
Усі ціни 37 →Насос Karcher BP 4 Home & Garden 1.645-363.0 | 11 499 грн. |
Насосна станція Karcher BP 4 Home and Garden (1.645-363.0) 1.645-363.0 | 11 499 грн. |
Насос садовый Karcher BP 4 Home & Garden (1.645-363.0) | 11 499 грн. |
Насос поверхневий KARCHER відцентровий BP 4 Home&Garden 950Вт 3.8м³/ч Hmax | 12 300 грн. |
KARCHER BP 4 HOME&GARDEN (1.645-363.0) | 9 747 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →