Підсилювач Arcam HDA SA20
Відео 13Фото 7 |
Arcam HDA SA20
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):80 Вт
Входи:оптичний
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
ЦАП: ESS Sabre 9038 K2M
Всі характеристики
Характеристики HDA SA20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcam 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcam HDA SA20
Усі ціни 27 →Arcam HDA SA20 | 49 999 грн. |
Підсилювач Arcam SA20 (ARC-SA20-EU) ARC-SA20-EU | 49 999 грн. |
Arcam HDA SA20 (ARCHDASA20) офіційна гарантія | 38 499 грн. |
Підсилювач Arcam SA20 | 49 999 грн. |
Підсилювач звуку Arcam SA20 czarny | 43 747 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →