Підсилювач Arcam HDA SA30
Відео 10Фото 2 |
Arcam HDA SA30
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):120 Вт
Входи:оптичний
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
GoogleCast. AirPlay 2.
Всі характеристики
Характеристики HDA SA30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcam 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcam HDA SA30
Усі ціни 12 →Arcam HDA SA30 | 99 999 грн. |
Підсилювач Arcam SA30 (ARCSA30EU) ARCSA30EU | 99 999 грн. |
Arcam HDA SA30 (ARCSA30EU) офіційна гарантія | 82 499 грн. |
Підсилювач Arcam SA30 | 99 999 грн. |
Підсилювач звуку Arcam SA30 Czarny | 92 906 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →