Рюкзак Arctic Hunter B00120C 25 л
Відео 1Фото 11 |
Arctic Hunter B00120C |
|
Рюкзак з водовідштовхувальним покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arctic Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arctic Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arctic Hunter B00120C 25 л
Рюкзак Arctic Hunter B00120C Black | 1 399 грн. |
Рюкзак міський Arctic Hunter B00120C з USB для ноутбука 15,6" обсяг 25л. Ч | 1 540 грн. |
Рюкзак Arctic Hunter B00120C Grey | 1 399 грн. |
Рюкзак міський Arctic Hunter B00120C з USB для ноутбука 15,6" обсяг 25л. С | 1 540 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →