Кондиціонер Ardesto ARD-ACS18 50 м²
![]() |
Ardesto ARD-ACS18 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1554/1420 Вт
Функції:нічний режим
Всі характеристики
Характеристики ARD-ACS18
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Купити Ardesto ARD-ACS18 50 м²
Усі ціни 15 →Ardesto Ardesto CoolAir ARD-ACS18 | 21 999 грн. |
Ardesto ARD-ACS18 | 21 999 грн. | ![]() |
| 21 999 грн. |
Кондиціонер Ardesto CoolAir on/off (ARD-ACS18) ARD-ACS18 | 21 999 грн. | ![]() |
Ardesto ARD-ACS18 White ARD-ACS18White | 21 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ardesto ARD-ACS18
| Ціни на Ardesto ARD-ACS18 |
|---|---|---|---|---|
| Ardesto ARD-ACS07 20 м² | від 8 615 грн. | 33 пропозиції | ||
| Ardesto ARD-ACS09 24 м² | від 9 403 грн. | 28 пропозицій | ||
| Ardesto ARD-ACS12 32 м² | від 11 423 грн. | 39 пропозицій | ||
| Ardesto ARD-ACS18 50 м² | від 17 725 грн. | 15 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →