Кондиціонер Midea Fairy Standard MS12F-18HRN1-Q 52 м²
Високопродуктивна побутова спліт-система для кондиціонування повітря в житлових або офісних приміщеннях площею до 52 м². Належить до моделей популярного сімейства Midea серії Fairy Standart, продукти якої відрізняються порівняно доступною вартістю і розвиненою функціональністю. Мікропроцесорна система керування компресором здатна гнучко регулювати продуктивність, підлаштовуючись під поточні кліматичні умови і потреби користувача.
Завдяки їй кількість циклів стоп-пуск ключових компонентів спліт-системи зводиться до мінімуму, що позитивним чином позначається на довговічності внутрішнього і зовнішнього блоків. Завдяки якісному компресора від GMCC Toshiba кондиціонер Midea MS12F-18HRN1 показує хорошу енергоефективність, здатний швидко охолоджувати приміщення значної площі і має помірний рівень шуму обох блоків.
Крім стандартних режимів охолодження і нагрівання також підтримується осушення і проста циркуляція повітря (770 м³/год). На додаток до стандартного набору механічних фільтрів, що затримують пил, є дезодоруючий фільтр для боротьби із запахами. Передбачена сучасна технологія автоматичного осушення теплообмінника, що запобігає поява у внутрішньому блоці грибкових мікроорганізмів і цвілевих. Підтримується нічний режим, що створює умови для максимально комфортного сну і функція «Турбо».
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Fairy Standard MS12F-18HRN1-Q 52 м²
Кондиціонер Midea Standard MS12F-18HRN1 | 15 340 грн. |
Кондиціонер Midea Standard MS12F-18HRN1 | 15 342 грн. |
Кондиціонер Midea Standard MS12F-18HRN1 | 15 344 грн. |
1 0 3 1 |
Купив для торгового залу свого невеликого продуктового магазину. Оскільки в магазині одночасно працюють п'ять холодильників, то влітку він перетворюється на невелике, затишне і добре обладнане пекло. Вже через місяць після відкриття, наприкінці червня, продавці почали валитися з ніг, а покупцям було просто некомфортно і вони прагнули швидше вийти надвір. Магазин, в якому стоїть така спека, ніколи не стане звичним для регулярних покупок. Тому кондиціонер довелося купувати та встановлювати буквально в авральному режимі. Продуктивності цієї моделі з лишком вистачило для перемоги над задухою торгового залу. Та й холодильники, опинившись у прохолоді, очікувано стали споживати значно менше електроенергії. Але повною несподіванкою стало те, що ця економія виявилася більшою, ніж енергія споживаної спліт-системою. Замість додаткової витрати електроенергії, я отримав значну економію. Сказав би хто раніше, що таке можливо, не повірив би. При виборі я не звертав увагу на рівень шуму, але кондиціонер виявився доволі тихим – на тлі холодильників його взагалі не чути. Може автоматично рівномірно розподіляти холодне повітря по об'єму залу і робило б це ще краще, якби в нього було автоматичне регулювання горизонтальних жалюзі. Компресор Toshiba дозволяє сподіватися на довгу і безпроблемну роботу, ну а якщо щось і трапиться, тобто трирічна гарантія. Тільки ручне керування горизонтальним напрямом потоку повітря. Шумний зовнішній блок |
Midea це відомий китайський бренд, що швидко розвивається. Вони виробляють масу кліматичного обладнання і по роботі з їхніми комерційними системами кондиціювання вже стикався. Тому купуючи кондиціонер для батьків, які живуть у заміському селищі, про цю марку згадав одразу. Чому саме вони? Тому що важко знайти щось краще за співвідношенням ціна/якість. Відмінна, просто казкова за нинішніх часів ціна. Цінна знахідка для обмеженого бюджету, але не скажу, що ця дешевизна позначається на зручності або надійності кондиціонера. Простий, але досить сильний. У режимі турбо вихолоджує все і вся буквально за двадцять хвилин. Охолоджує дві житлові кімнати та незалежно від температури на вулиці, отримуєш ту комфортну температуру, яка тобі потрібна. Головне не перестаратися та не застудитися від перепаду температур. Можна точно відрегулювати напрям, куди дме холодне повітря. Зіткнувся з кондиціонерами під час роботи яких у кімнаті було просто некомфортно перебувати через перманентний вітер. А тут можна точно поставити не тільки вертикальний напрямок, а й зафіксувати горизонтальний кут. Практично і знову ж таки зменшує ризик застудитися. Зроблений із якісних комплектуючих. Так, наприклад, у ньому використовується надійний та економний компресор виробництва Toshiba. Ще одна корисна особливість цієї моделі - це її здатність працювати при стрибках напруги в електричній мережі. І, навіть якщо напруга зникає зовсім, а за містом на повітряних лініях це не рідкість, кондиціонер запам'ятовує режим, у якому він працював і після появи електроенергії просто продовжує відпрацьовувати задану програму. Режим обігріву відмовився працювати за вуличної температури близько -5 градусів. Зв'язався із сервісниками, думав брак чи поломка, а виявилася така особливість і для повноцінної роботи взимку потрібен додатковий зимовий комплект. Потрібно було уважніше з технічними параметрами знайомитись. користуюся Midea Fairy Standard MS12F-12HRN1-Q ION місяць і більше |
Вибирав кондишн із гарним співвідношенням ціна-якість. Добре недорогих, але цілком придатних моделей зараз на ринку багато. Цей китаєць сподобався насамперед ціною. Холодить нормально і при цьому ощадливий. Та й так теж буває, і задарма що не інвертор, зате оснащений хорошим Тошибовським компресором. Є таймер, яким зручно користуватися для автоматичного увімкнення кондиціонера перед моїм приходом з роботи ввечері. Відразу в прохолодне приміщення потрапляєш і не потрібно вручну включати і чекати поки моя однолітка охолоне. Можна керувати заслінкою, що спрямовує потік холодного або гарячого повітря. Підігрівом, до речі, користувався восени. Відмінно гріє повітря, швидше за будь-який тепловентилятор. Внутрішній бік спліт-системи невеликий і добре помістився в маленький отвір між шафами. Зручно відкривається, легко обслуговується та чиститься. Три швидкості вентилятора. На максимальній гуде будь здоровий. На середній вже набагато краще, просто шелест. На мінімалці, в "нічному" режимі його теж чітко чутно, але звук не дратує, а швидше навіть заколисує. Виробник пожадував і дав рік гарантії, що для кондиціонера відверто мало. Турборежим, по-моєму, слабенький. Особливого прискорення від використання я не помітив. користуюся Midea Fairy Standard MS12F-07HRN1-Q ION місяць і більше |
Модификації Midea Fairy Standard MS12F-18HRN1-Q
Ціни на Midea Fairy Standard MS12F-18HRN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea Fairy Standard MS12F-07HRN1-Q ION 20 м² | від 7 970 грн. | 6 пропозицій | ||
Midea Fairy Standard MS12F-12HRN1-Q ION 35 м² | від 12 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea Fairy Standard MS12F-18HRN1-Q 52 м² | від 15 340 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea Fairy Standard MS12F-09HRN1-Q 70 м² | від 7 965 грн. | 6 пропозицій |