Конвектор Ardesto CH-2000MCW 2 кВт
Відео 1Фото 12 |
Ardesto CH-2000MCW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto CH-2000MCW 2 кВт
Усі ціни 50 →Конвектор електричний ARDESTO CH-2000MCW | 2 399 грн. |
Конвектор електричний ARDESTO CH-2000MCW | 2 129 грн. |
Ardesto Ardesto CH-2000MCW | 2 131 грн. |
Конвектор електричний ARDESTO CH-2000MCW | 2 129 грн. |
Ardesto CH-2000MCW | 2 343 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto CH-2000MCW
Ціни на Ardesto CH-2000MCW |
---|---|---|---|---|
Ardesto CH-1000MCW 1 кВт | від 1 379 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto CH-1500MCW 1.5 кВт | від 1 555 грн. | 45 пропозицій | ||
Ardesto CH-2000MCW 2 кВт | від 1 399 грн. | 50 пропозицій | ||
Ardesto CH-2500MCW 2.5 кВт | від 2 310 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →