Конвектор Ardesto CH-1500ECW 1.5 кВт
Відео 1Фото 7 |
Ardesto CH-1500ECW 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto CH-1500ECW 1.5 кВт
Усі ціни 14 →Конвектор електричний ARDESTO CH-1500ECW | 4 046 грн. |
ARDESTO CH-1500ECW | 4 046 грн. |
Конвектор Ardesto CH-1500ECW (СН-1500ECW) СН-1500ECW | 2 599 грн. |
Ardesto CH-1500ECW | 3 190 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto CH-1500ECW
Ціни на Ardesto CH-1500ECW |
---|---|---|---|---|
Ardesto CH-1500ECW 1.5 кВт | від 2 599 грн. | 15 пропозицій | ||
Ardesto CH-2000ECW 2 кВт | від 1 999 грн. | 79 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →