Конвектор Ardesto CHH-2000MBR 2 кВт
Ardesto CHH-2000MBR
Колір
Тип
конвектор
Нагрівальний елемент
стітч-нагрівач
Керування
поворотний перемикач
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
2000 Вт
Площа обігріву
20 м²
Функції
термостат
Режимів нагрівання
2
1.25 / 2 кВт
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
підлоговий
Габарити (ВхШхГ)
38.8x60x26 см
Вага
3.2 кг
Дата додавання на E-Katalog
Зовнішньо привабливий, компактний та практичний конвектор для обігріву приміщень площею близько 20 м². Модель була представлена на ринку брендом Ardesto у 2022 році і здатна забезпечити швидке та рівномірне прогрівання завдяки ефективному ститч-нагрівачу. Максимальна потужність становить 2000 Вт, а два режими нагрівання (1250 Вт та 2000 Вт) дозволяють гнучко регулювати рівень тепла в залежності від потреб користувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Усі ціни 17 →
Обігрівач Ardesto CHH-2000MWC
Виробник: Ardesto / Тип: конвектор электрический / Тип нагрівального елементу: Оребренный ТЭН / Керування: механическое / Ваг... щеа: 1.5 кг / Габарити: 450х785х90 мм
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
Обігрівач Ardesto CHH-2000MWC