Точило для ножів Ardesto Gemini AR2133SS
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR2133SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR2133SS
Усі ціни 22 →ARDESTO Gemini (AR2133SS) | 374 грн. |
ARDESTO Gemini (AR2133SS) | 374 грн. |
Точилка для ножей Ardesto Gemini AR2133SS | 374 грн. |
Точило для ножів Ardesto Gemini Black/Red (AR2133SS) AR2133SS | 372 грн. |
Ardesto Gemini (AR2133SS) ar2133ss | 374 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →