Сковорідка Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST 28 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST |
|
Сковорода антипригарним покриттям чорного кольору із захисною насічкою.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST 28 см
Ardesto Gemini Gazzo 28 см (AR1928GST) GeminiGazzo28см(AR1928GST) | 555 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gazzo 28 см, чорний, нержавіюча сталь, алюміній ( | 599 грн. |
Сковорода звичайна Ardesto Gemini Gazzo (AR1928GST) | 654 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST (28см) | 915 грн. |
Сковорода звичайна Ardesto Gemini Gazzo (AR1928GST) | 785 грн. |
Модификації Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST
Ціни на Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gazzo AR1924GST 24 см | від 465 грн. | 28 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gazzo AR1926GST 26 см | від 525 грн. | 25 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gazzo AR1928GST 28 см | від 555 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →