Сковорідка Ardesto Gemini AR1936GG 36x26 см чорний
Фото 10 |
Ardesto Gemini AR1936GG |
|
Не мити в посудомийній машині. Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR1936GG 36x26 см чорний
Усі ціни 45 →ARDESTO GEMINI AR1936GG | 1 789 грн. |
Ardesto Gemini Grill 36 см (AR1936GG) | 2 581 грн. |
ARDESTO GEMINI AR1936GG | 1 780 грн. |
ARDESTO Gemini 36 см, черный (AR1936GG) | 1 335 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →