Сковорідка Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS 28 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS 28 см
Усі ціни 33 →Сковорода Ardesto Gemini Ravenna, 28 см, чорна (AR1928CPS) | 499 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Ravenna 28 см (AR1928CPS) | 902 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Ravenna 28 см AR1928CPS | 499 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Ravenna 28 см, чёрный, алюминий. AR1928CPS | 949 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS
Ціни на Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS 20 см | від 289 грн. | 7 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Ravenna AR1924CPS 24 см | від 395 грн. | 39 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Ravenna AR1926CPS 26 см | від 445 грн. | 36 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS 28 см | від 494 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →