Планетарний міксер Ariete Moderna 1589/02 чорний
Відео 1Фото 7 |
Ariete Moderna 1589/02 чорний 2022 рікModerna |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 1589/02 чорний
Усі ціни 10 →Кухонна машина Ariete Moderna 1589/02 BLACK | 14 768 грн. |
Міксер Ariete Moderna 1589/02 | 14 446 грн. |
Кухонный комбайн ARIETE 1589 WHITE | 14 493 грн. |
Кухонна машина Ariete 1589/02 | 12 587 грн. |
Ariete 1589/02 | 12 280 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Ariete Moderna 1589/02:
- Захисна кришка від бризок з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації Ariete Moderna 1589/02
Ціни на Ariete Moderna 1589/02 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 1589/01 білий | від 12 280 грн. | 8 пропозицій | ||
Ariete Moderna 1589/00 червоний | від 9 706 грн. | 37 пропозицій | ||
Ariete Moderna 1589/02 чорний | від 10 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →