Блендер Ariete Moderna 585/00 червоний (00C058500AR0)
Відео 1Фото 8 |
Ariete Moderna 585/00 2022 рікModerna |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 585/00 червоний
Усі ціни 6 →Блендер Ariete 0585/00 (585.RD) 0585/00 (585.RD) | 3 772 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete 585/00 | 2 542 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete 585/00 | 4 026 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete 585/00 | 2 532 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete 585/00 | 3 150 грн. |
Блендер стационарный Ariete 585/00 | 2 532 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ariete Moderna 585/00
Ціни на Ariete Moderna 585/00 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 585/01 білий | від 2 667 грн. | 19 пропозицій | ||
Ariete Moderna 585/00 червоний | від 2 532 грн. | 6 пропозицій | ||
Ariete Moderna 585/02 чорний | від 2 581 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →