Блендер Ariete Moderna 585/01 білий (00C058501AR0)
Відео 1Фото 8 |
Ariete Moderna 585/01 2022 рікModerna |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 585/01 білий
Усі ціни 22 →Блендер Ariete 0585/01 (585.WH) 0585/01 (585.WH) | 2 685 грн. |
Блендер Ariete 0585 White | 2 786 грн. |
Блендер стационарный ARIETE 0585 Белый 00C058501AR0 | 2 667 грн. |
Блендер стаціонарний Ariete 585/01 | 3 543 грн. |
Ariete 0585 White 00C058501AR0 | 2 899 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ariete Moderna 585/01
Ціни на Ariete Moderna 585/01 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 585/01 білий | від 2 667 грн. | 22 пропозиції | ||
Ariete Moderna 585/00 червоний | від 2 532 грн. | 6 пропозицій | ||
Ariete Moderna 585/02 чорний | від 2 581 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →