Планетарний міксер Ariete Vintage 1588/04 зелений (00C158804AR0)
Відео 1Фото 4 |
Ariete Vintage 1588/04 зелений 2020 рікVintage |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 1588/04 зелений
Усі ціни 9 →Кухонна машина Ariete Vintage Green 1588/04 | 6 204 грн. |
Кухонна машина ARIETE VINTAGE 1588/04 ZIELONY | 6 478 грн. |
Кухонна машина Ariete Vintage Green 1588/04 | 6 082 грн. |
ARIETE VINTAGE 1588/04 ZIELONY | 6 636 грн. |
Кухонна машина ARIETE 1588/04 Green | 7 290 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Ariete Vintage 1588/04:
- Захисна кришка від бризок з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації Ariete Vintage 1588/04
Ціни на Ariete Vintage 1588/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1588/03 бежевий | від 6 017 грн. | 9 пропозицій | ||
Ariete Vintage 1588/04 зелений | від 6 072 грн. | 9 пропозицій | ||
Ariete Vintage 1588/05 синій | від 6 072 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →