Літня шина Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W 235/40 R19 96 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W
Усі ціни 10 →Arivo Ultra ARZ4 (235/40R19 96W) | 2 562 грн. |
Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W XL | 2 614 грн. |
Arivo Ultra ARZ 4 235/40 R19 96W XL 124266 | 2 764 грн. |
Arivo Ultra ARZ 4 235/40 R19 96W | 3 981 грн. |
Arivo ARZ4 Ultra (235/40R19 96W) | 2 879 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W
Ціни на Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W |
---|---|---|---|---|
Arivo Ultra ARZ4 235/40 R19 96W | від 2 562 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →