Домкрат Intertool GT0108
Intertool GT0108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GT0108
Усі ціни 12 →Домкрат гидравлический подкатной Intertool GT0108 | 2 013 грн. |
Домкрат гидравлический подкатной 2 т, высота подъема 135-385 мм INTERTOOL | 2 199 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний Intertool 2т 135-385мм (GT0108) | 1 979 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т висота підйому 135-385 мм INTERTOOL GT0 | 2 199 грн. |
Intertool Домкрат гидравлический подкатной Intertool 2т 135-385мм (GT0108) | 2 100 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →