Зимова шина Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T
Усі ціни 13 →Шина Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T XL под шип | 5 280 грн. |
Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T XL (под шип) | 5 397 грн. |
Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T XL (під шип) | 5 229 грн. |
Arivo Ice Claw ARW7 (315/35R22 111T) | 5 375 грн. |
Arivo Ice Claw ARW7 315/35 R22 111T XL (под шип) | 5 647 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо