ДБЖ Volt Polska Micro UPS 1500 1500 ВА (5UP1500029)
Фото 6 |
Volt Polska Micro UPS 1500 1500 ВА 1200 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Micro UPS 1500 1500 ВА
Усі ціни 9 →Джерело безперебійного живлення VOLT Polska UPS Micro 1500 (5UP1500029) | 6 500 грн. |
ИБП Volt Polska Micro UPS 1500 ВА (5UP1500029) | 7 071 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Micro UPS 1500 5UP1500029 | 4 999 грн. |
Джерело безперебійного живлення Volt Polska MICRO UPS 1500 2x9Ah (900/1500 | 4 399 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Volt Polska MICRO UPS 1500 2x9Ah (900/1500W) | 4 990 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Volt Polska Micro UPS 1500
Ціни на Volt Polska Micro UPS 1500 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 1200 1200 ВА | від 11 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Volt Polska Micro UPS 1500 1500 ВА | від 4 399 грн. | 9 пропозицій |