Змішувач Armatura Rumba 6553-915-00
Відео 1Фото 6 |
Armatura Rumba 6553-915-00 |
|
Змішувач створює шум трохи більше 30 децибел. Оснащений аератором, який можна відкрутити за допомогою звичайної монети.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armatura Rumba 6553-915-00
Усі ціни 14 →KFA Armatura Rumba 6553-915-51 | 2 330 грн. |
Змішувач для кухонної мийки KFA Armatura Rumba 6553-915-00 | 2 972 грн. |
Змішувач для кухні KFA Armatura Rumba 6553-915-51 Beige | 3 173 грн. |
Змішувач KFA Armatura Rumba 6553-915-00 | 2 440 грн. |
Змішувач для кухонної мийки KFA Armatura Rumba 6553-915-51 | 2 972 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →