Змішувач Frap F4396
Фото 21 |
Frap F4396 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F4396
Усі ціни 32 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сірий латунь F4396 | 2 657 грн. |
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-3 з гнучким виливом 1046108 | 3 053 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4396-3 | 2 748 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4396 1046111 | 2 657 грн. |
Змішувач для кухні з краном під фільтр із гнучким виливом Frap F4396-3 зол | 3 053 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →