Змішувач Armatura Duero Basic 6623-110-22
Фото 9 |
Armatura Duero Basic 6623-110-22 |
|
Змішувач монтується за допомогою монтажної втулки. Створює шум не більше 30 децибел. Перемикач струменя: аерований струмінь/душ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armatura Duero Basic 6623-110-22
Змішувач для кухонної мийки KFA Armatura Duero Basic 6623-110-81 | 4 844 грн. |
Змішувач для кухні KFA Armatura Duero Basic 6623-110-22 | 5 682 грн. |
Змішувач для кухонної мийки KFA Armatura Duero Basic 6623-110-81 | 4 834 грн. |
Смеситель для кухонной мойки KFA Armatura Duero Basic 6623-110-81 | 4 840 грн. |
Змішувач для умивальника KFA Armatura Duero Basic Black 6623-110-81 | 7 111 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →