Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   ArmorStandart

Зарядний пристрій ArmorStandart ARM72564 (ARM59715)

Фото - Зарядний пристрій ArmorStandart ARM72564
Фото 6
ArmorStandart ARM72564
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
24 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Офіційний сайт
armors.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
липень 2022
Маркування виробника
ARM59715

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmorStandart 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmorStandart.

Купити ArmorStandart ARM72564

Усі ціни 19 →

Зарядний пристрій ArmorStandart AR012 1хUSB 24W with Lightning cable White (ARM69894) ARM69894

Зарядний пристрій ArmorStandart AR012 1хUSB 24W with Lightning cable White (ARM69894) / ArmorStandart / Адаптер живлення / За... щеряджання / Бездротові навушники / White / 1 / 1 x USB-A / Quick Charge 3.0 / Пластик / 12 міс. / 00-00055853
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
439 грн.

ArmorStandart Мережевий зарядний пристрій для телефона ArmorStandart AR012 1хUSB 24W White + Type-A to Lightning Cable (ARM6

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Зарядний пристрій ArmorStandart Wall Charger Usb 24W White (ARM72564)

Особливості: Быстрая зарядка / Кабель в комплекті: отсутствует / Сила струму: 2.4А и более / Тип: сетевое / Кількість USB-портів: 1
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
199 грн.

Зарядний пристрій ArmorStandart Wall Charger Usb 24W White (ARM72564)

Особливості: Быстрая зарядка / Кабель в комплекті: отсутствует / Сила струму: 2.4А и более / Тип: сетевое / Кількість USB-портів: 1
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
209 грн.

Мережевий зарядний пристрій ARMORSTANDART AR012 1хUSB 24W with Lightning cable White (ARM69894) ARM69894

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на ArmorStandart ARM72564

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна