Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   ArmorStandart

Зарядний пристрій ArmorStandart ARM63803

Фото - Зарядний пристрій ArmorStandart ARM63803
Фото 4
ArmorStandart ARM63803
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Маркування виробника
ARM63803

ARM63975

ARM77719

Ще
ARM77721

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmorStandart 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmorStandart.

Купити ArmorStandart ARM63803

Усі ціни 104 →

Зарядний пристрій ArmorStandart AR-TA800 USB-C 25W Fast Charger black (ARM63803) ARM63803

Зарядний пристрій ArmorStandart AR-TA800 USB-C 25W Fast Charger black (ARM63803) / ArmorStandart / Адаптер живлення / Заряджа... щення / Бездротові навушники / Black / 1 x USB Type-C / Smart Fast Charge / Пластик / 12 міс. / 00-00058239
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
399 грн.

ArmorStandart Мережевий зарядний пристрій для телефона ArmorStandart AR-TA800 25W USB-C + Lightning Black (ARM77721)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
539 грн.

ArmorStandart AR-TA800W 25w PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white (ARM63804)

Мережевий зарядний пристрій ArmorStandart AR-TA800W 25w PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white (ARM63804)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

Зарядний пристрій ArmorStandart Wall Charger USB-C 25W Black with USB-C to Lightning Cable (ARM77721)

Особливості: Lightning, USB-C, Быстрая зарядка / Кабель в комплекті: Lightning / Сила струму: 2.4А и более / Тип: сетевое / К... щеількість USB-портів: 1
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний пристрій ArmorStandart Wall Charger USB-C 25W Black with USB-C to Lightning Cable (ARM77721)

Особливості: Lightning, USB-C, Быстрая зарядка / Кабель в комплекті: Lightning / Сила струму: 2.4А и более / Тип: сетевое / К... щеількість USB-портів: 1
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на ArmorStandart ARM63803

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
чудова модель, дуже сподобалося
21 грудня 2024
Вперше знадобився блок живлення з юсб-с, і вибор пав на цей, бо судячи із усього це кращий варіант за ціноюякістю.
Все як і написано, є швидка зарядка, сборка виглядає надійно. Ніяких дефектів чи чогось такого не знайдено. Само гнездо юсб-с також виглядає надійно. Під час зарядки не гріється, тож покупкою задоволен.
Швидка зарядка
Надійність
Не знайдено
Antaktoкористуюся ArmorStandart ARM63803 менше місяця
Додати відгук